videolarımız

yi podcast serisi

yakın mevzular

dizi/film analizleri

yakın kavramlar

uzman sohbetleri

/
1

Psikolojik Dayanıklılık Nedir?

04 Aralık 2021
Bu videomuzda Psikolojik Dayanıklılık konusunu ele alıyoruz. Karşılaştığımız zorlu durumlarda devreye giren psikolojik dayanıklılık dediğimiz şey nedir?

Cinsel Fantezi Nedir? Normal Midir?

20 Kasım 2021
Bu videomuzda Cinsel Fantezi nedir ve cinsel fantezilere sahip olmak normal midir konularını ele alıyoruz.

Sahtekarlık Sendromu Nedir?

30 Ekim 2021
Bu videomuzda Imposter Sendromu’ndan yani Sahtekarlık Sendromu’ndan bahsediyoruz.

Bağlanma Kuramı ve Hayatımıza Etkisi

04 Mayıs 2021
Bu videomuzda bağlanma kuramından ve bağlanma stillerimizin hayatımıza olan etkisinden bahsediyoruz. Sağlıklı bir hayat için “sıcak” ilişki sürdürmek ne demek gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Öz Saygı Nedir?

07 Ocak 2021
Bu videomuzda öz saygı kavramını açıklıyoruz. Siz de öz saygının ne olduğunu ya da nasıl artırıldığını merak ediyorsanız buyrun yayına!

Öz Şefkat Nedir?

24 Aralık 2020
Bu videomuzda öz şefkat kavramını açıklıyoruz. Siz de zaman zaman kendinizi yeterince sevmemekten ve başkalarına gösterdiğiniz şefkati kendinize gösterememekten yakınıyorsanız buyrun yayına!

Zoom Bitkinliği Nedir?

10 Aralık 2020
Bu videomuzda Zoom bitkinliğini açıklıyoruz. Siz de bütün gün bilgisayar ve özellikle Zoom başında oturuyorsanız bu konuyu dinlemeye ihtiyacınız olabilir.

Sexting Nedir?

26 Kasım 2020
Bu videomuzda sexting kavramını açıklıyoruz. Sizin de cinsel içerikli mesajlaşmalar ve cinsellik hakkında iletişim kurmak ile ilgili merak ettikleriniz varsa buyrun yayına!

Gaslighting Nedir?

12 Kasım 2020
Bu videomuzda Gaslighting'i açıklıyoruz. Siz de partneriniz, aileniz veya arkadaşınız tarafından duygusal manipülasyona maruz kaldığınızı düşünüyorsanız buyrun yayına!

Sapyoseksüellik Nedir?

29 Ekim 2020
Bu videomuzda sapyoseksüellik kavramını açıklıyoruz. Sizin de partnerinizde aradığınız en önemli özelliklerden biri zekasıysa buyrun yayına!
/
1
footer