videolarımız

yi podcast serisi

yakın mevzular

dizi/film analizleri

yakın kavramlar

uzman sohbetleri

/
2
>

Beraber Yaşamak Mı? Evlilik Mi?

11 Eylül 2021
Bu videomuzda evlenmeden önce partnerle birlikte yaşamak konusunu ele alıyoruz. Birlikte yaşamanın partnerlerin ilişkilerini nasıl etkilediğini ve bu durumun her ilişkinin kendine has dinamiklerine göre değişip değişmediğinden bahsediyoruz.

Romantik İlişkilerde İletişim ve Yakınlık

04 Eylül 2021
Bu videomuzda ilişikide sağlıklı iletişim nasıl kurulur ve yakınlık ve iletişimin ilişkideki yeri nedir gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Flört Şiddeti

28 Ağustos 2021
Bu videomuzda flört şiddeti belirtileri nelerdir ve flört şiddetine karşı neler yapabiliriz gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Partnere Hem Olumlu Hem Olumsuz Duygular Beslemek

21 Ağustos 2021
Bu videomuzda partnerimizin zihinsel temsiliyetinin hislerimize etkisi nedir ve partnerimize karşı hislerimizi neler etkiler gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Samimi Bir Özür İçin 8 Önemli Nokta

07 Ağustos 2021
Bu videomuzda gerçek ve samimi bir özür dilemek için nelere dikkat etmek gerektiğinden bahsediyoruz.

Duygusal Manipülasyon Uyguluyor Olabilir Misin?

31 Temmuz 2021
Bu videomuzda partnerler ilişkide ne sıklıkla birbirlerini manipüle eder ve manipülasyon hangi davranışlarla kendini belli eder gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Online Dating Hakkında Yanlış Bilinen 4 Şey

24 Temmuz 2021
Bu videomuzda online dating sırasında karşı taraf hep yalan mı söyler ve internet ilişkilerinin ömrü kısa mıdır gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Kendimizi Sabote Etmenin 5 Yolu

17 Temmuz 2021
Bu videomuzda kendimizi düzenli olarak eleştirmek bizi nasıl etkiler ve “Yapamam” diyen iç sesimiz nedeniyle neler yaparız gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Evlilik Yaşı Kaç Olmalı?

10 Temmuz 2021
Bu videomuzda evlenme kararını ne zaman ve nasıl alırız ve flört döneminin evlenme kararı üzerinden nasıl bir etkisi vardır gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Kıskançlığın Psikolojisi

03 Temmuz 2021
Bu videomuzda kıskançlık neden kaynaklanır ve kıskançlığın ilişkilere etkisi nedir gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Benzer Kutuplar Da Birbirini Çekebilir Mi?

26 Haziran 2021
Bu videomuzda benzerlikle çekicilik doğru orantılı mıdır ve her partner birbirine mi benzer gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Tutulmanın Psikolojisi

19 Haziran 2021
Bu videomuzda “tutulmak” kavramından bahsediyoruz. Birine tutulmak ne demek ve birine tutulduğumuzu nasıl anlarız gibi sorulara yanıt veriyoruz.
/
2
>