Çağrı Küpeli

Podcast Koordinatörü

düzenlediği videolar

/
1

Mutlu Olmayı Hak Ettiğimi Ben Nerden Bileyim?

Sevdiğin kişiyle manzaranın en mükemmel olduğu yerde, gün batımına saniyeler kalmış... O anda manzaranın kenarında fark ettiğin şey, heyecanla beklediğin o değerli anı bozuyor. Mutluluğun uzaklaşıyor. Bu bölümde mutlu olmayı hak ettiğimi nereden bileyim sorusunun peşindeyiz.

İyileşiyor Olduğumu Ben Nerden Bileyim?

Belki sen de çok zor bir çocukluk geçirdin. Çok mutlu hissettiğin bir ilişkinin ortasında yapayalnız buldun kendini... Belki her şey kusursuzdu ama sen kendinle bir türlü barışamadın... Bunlardan hangisi sana tanıdık geliyor? Ben Nerden Bileyim serisinin yeni bölümünde psikolog Dr. Gizem Sürenkök “İyileşmeyi” anlatıyor.

Artık Aşık Olmadığımı Ben Nerden Bileyim?

"Hiç bir zamanlar deliler gibi sevdiğiniz insana karşı, eskisi gibi hissetmediğiniz oldu mu?" Yeni serimiz "Ben Nereden Bileyim"'in ilk bölümüne aşık olmadığımızı nereden bilebiliriz sorusunun yanıtı ile başlıyoruz.

Vazgeçmeyi Ben Nerden Bileyim?

Hiç sizi mutsuz eden bir ilişkiden vazgeçemediğiniz oldu mu? Çok isteyerek girdiğiniz, ama artık ayaklarınızı sürüyerek gittiğiniz bir işten vazgeçemediğiniz oldu mu? Ben Nerden Bileyim serisinin yeni bölümünde psikolog Dr. Gizem Sürenkök “Vazgeçmeyi” anlatıyor.

Sağlıklı Tavır Almayı Ben Nerden Bileyim?

Karşımızdaki insandan özür dilemesini beklediğimizde ve beklediğimiz özür beklediğimiz şekilde gelmediğinde derdimizi anlatamadığımızı düşündüğümüz için karşımızdaki kişiye aynı şekilde davranmayı sürdürebiliyoruz. Ben Nerden Bileyim serisinin yeni bölümünde psikolog Dr. Gizem Sürenkök “Sağlıklı Tavır Almayı” anlatıyor.
/
1