yer-tutucu

Yakın İlişkiler

   

yazıları

/
2
>

Farklılığın Birleştirici Gücü: My Big Fat Greek Wedding

Bir ilişki için karşındakiyle benzer olmanın ne kadar önemli olduğunu düşünüyorsun? Bu hafta sizin için ilişkide benzerlik temasını konu alan bir film önerdik. Yazının tamamını okumak için biodaki linkten

Kendimizle İlişkimiz Hakkında Kitaplar

Kendimizle kurduğumuz ilişki çevremizle kurduğumuz ilişkide belirleyici bir rol oynuyor. Kendinizi anlamanızı sağlayacak kitapları derledik!

Çocuklar Ve Ergenler İçin Kitaplar

Çocuklara kitap okumanın veya onların kitap okumasını teşvik etmenin birçok faydası bulunuyor. Sizin için bazı çocuk kitaplarını derledik!

Cinsellik Hakkında Kitaplar

Cinsellik insan olmanın bir doğası. Bu konuda doğru bilgiye ulaşabilmeniz adına cinsellik hakkında yazılan kitapları listeledik!
Untitled- Thomas Rousset

Çocukları Anlamak İçin Kitap Önerileri

Çocukların dünyası yetişkinlerin dünyasından çok farklı. Onları daha iyi anlamanızı sağlayacak kitapları sizin için derledik!

Aile İlişkilerini Konu Alan Kitaplar

Büyüdüğümüz evin üzerimizdeki etkisini anlamak hayatımıza yön vermemizi kolaylaştırıyor. Size bu konuda yardımcı olacak kitapları derledik!

Romantik İlişkiler Hakkında Kitaplar

Romantik ilişkiler hayatımızın birçok alanını yakından etkiliyor. Bu konularda farkındalık kazanabileceğiniz kitapları derledik!

Bağlanma Hakkında Kitaplar

Bağlanma stilleri hem kendimizle hem de çevremizdekilerle kurduğumuz ilişkileri etkiliyor. Biz de bağlanma hakkındaki kitapları derledik!
Kerrie Woodhouse

Doğa İle İlgili 4 Çocuk Kitabı

Büyük bir orman yaşam alanını kaybettiğimiz bu günlerde çocuklara doğayı, özellikle de ormanları hatırlatacak 4 kitabı sizlerle tanıştırmak istedik!
Heinrich Hirt

Kardeşlik İle İlgili 4 Çocuk Kitabı

Kardeşler arasındaki bağ çok erken yıllarda kurulur ve ömür boyu devam eder. Bu yazımızda kardeşlik ile ilgili 3 çocuk kitabı önerisiyle sizinleyiz!
Untitled- Pino Daeni

Anne-Çocuk İlişkisini İçeren 4 Kitap

Anne ve çocuk arasındaki ilişki herkes için çok özel. Bu ilişkiye dair çocuk kitabı önerilerimiz yazımızda!
Kinder - Maria de Vries

Farklılıklar İle İlgili Çocuk Kitapları

Her bireyin özel olduğunu öğrenmek çocukların insani değerleri tanımalarına yardımcı olur. Farklılık hakkında kitap önerilerimiz yazımızda!
/
2
>
footer