Şevval Kaynak

Tasarımcı
  
Kasım 2020’den bu yana Yakın İlişkiler ekibinde görev alan Şevval, Medipol Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı bölümünde okumaktadır. Kendisi Yakın İlişkiler’in görsel tasarım ekibinde görev almaktadır.  

düzenlediği videolar

/
3
>

Flört Şiddeti

Bu videomuzda flört şiddeti belirtileri nelerdir ve flört şiddetine karşı neler yapabiliriz gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Partnere Hem Olumlu Hem Olumsuz Duygular Beslemek

Bu videomuzda partnerimizin zihinsel temsiliyetinin hislerimize etkisi nedir ve partnerimize karşı hislerimizi neler etkiler gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Samimi Bir Özür İçin 8 Önemli Nokta

Bu videomuzda gerçek ve samimi bir özür dilemek için nelere dikkat etmek gerektiğinden bahsediyoruz.

Duygusal Manipülasyon Uyguluyor Olabilir Misin?

Bu videomuzda partnerler ilişkide ne sıklıkla birbirlerini manipüle eder ve manipülasyon hangi davranışlarla kendini belli eder gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Online Dating Hakkında Yanlış Bilinen 4 Şey

Bu videomuzda online dating sırasında karşı taraf hep yalan mı söyler ve internet ilişkilerinin ömrü kısa mıdır gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Toksik İlişkiler

Bu videomuzda toksik ilişki nedir ve toksik bir ilişki içinde olup olmadığımızı nasıl anlarız gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Eski Sevgili vs Yeni Sevgili Karşılaştırması

Bu podcast yayınımızda geçmiş ilişki ve şimdiki ilişkiyi kıyaslamak ilişkiyi nasıl etkiler ve kıskançlığa yönelmemizin nedenleri nelerdir gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Evlilik Yaşı Kaç Olmalı?

Bu videomuzda evlenme kararını ne zaman ve nasıl alırız ve flört döneminin evlenme kararı üzerinden nasıl bir etkisi vardır gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Narsisizm Nedir?

Bu podcast yayınımızda narsisizm kavramı nedir ve ilişkilerde nasıl etkileri olur gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Tek Gecelik vs Uzun Soluklu İlişkiler

Bu podcast yayınımızda ilişkiye hazır olma seviyemiz neleri etkiler, kadın ve erkeklerin ilişkiden beklentilerindeki farklılıklar nelerdir gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Benzer Kutuplar Da Birbirini Çekebilir Mi?

Bu videomuzda benzerlikle çekicilik doğru orantılı mıdır ve her partner birbirine mi benzer gibi sorulara yanıt veriyoruz.

Pandemi ve Stres

Bu podcast yayınımızda pandemide yaşadığımız stresle nasıl başa çıkabileceğimizden ve bu stresin ilişkilerimize nasıl etkileri olduğundan bahsediyoruz.
/
3
>